Łukasz Żygadło-strona nieoficjalna
Strona GłównaWrzesień 19 2014 19:49:16
ŁUKASZ ŻYGADŁO

FAKEL NOVY URENGOYITAS DIATEC TRENTINOReprezentacja Polski
Łukasz Żygadło: Chciałem wierzyć, że jest nadal wśród nas - Wspomnienie Akrkadiusza Golasia...
Arkadiusz Gołaś, prawdziwy sportowiec, uzdolniony siatkarz, przyjaciel, kolega a przede wszystkim wspaniały człowiek.. Takiego Go zapamiętamy, zawsze uśmiechniętego, skorego do pomocy jeśli tylko komuś była ona potrzebna…
Łukasz Żygadło: Jestem zadowlony z tego co robimy
W niedzielne słoneczne przedpołudnie zwodnicy Trentino Volley, oraz Matey Kaziyski uczestnizcyli w Festiwalu Sportu w Araco. Przez podnad dwie godziny zawodnicy brali udział w zajęciach z dziećmi i młodzieża. Rozegrali mini mecz sitakówki, po czym rozdali mnóstwo autografów młodym miłośnikom sportu.
Łukasz Żygadło i Matey Kaziyski na Festiwalu Sportu
W dniu 14 września zawodnicy Trentino Voley wezmą udział w Festiwalu Sportu w Arco. Rozgrywajacy z Polski oraz przyjmujący z Bułgarii wraz z menadżerem klubu Richardo Michelleto w niedzielę popołudniu będą dostępni dla wszystkich sympatyków sportów.
Łukasz Żygadło: Wszystko idzie w dobrym kierunku
Zawodnicy Trentino Volley zakończyli trzeci tydzień przyotowań do nowego sezonu. - Każdego dnia widzę postępyw każdym elemencie gry jaki wykonujemy - przyznał zawodnik klubu z Trydentu Łukasz Żygadło.
Plan drugiego tygodnia przygotowań
Zawodnicy Trentino Volley rozpoczynają kolejny etap przygotowań. Siatkarze Radostina Stoytcheva, skupią się głównie na zajęciach porawiajacych technikę.
Podsumowanie pierwszego tygodnia przygotowań
W dniu 25 sierpnia, zawodnicy Trentino Volley oficjalnie rozpoczeli treningi przed nowym sezonem ligowym. W pierwszym spotkaniu w tegorocznej Super League UnipolSai, siatkarze Radostina Stoytcheva zmierza sie z ekipa Tonazzo Padova.
Łukasz Żygadło: Jestem przygotowanym, aby rozpocząć moją kolejną przygodę z Trento
W dniu 21 czerwca w trakcie konferencji prasowej w siedzibie Trentino Volley, Łukasz Żygadło wraz z menagerem klubu klubu panem - Bruno Da Re zaprezentowali założenia i cele na nowy sezon.
Szczęśliwa "szóstka" Łukasza Żygadło
Łukasz Żygadło ponownie wystąpi w koszulce z numerem '6' w nadchodzącym sezonie 2014/2015 w barwach Trentino Volley!
Wszystkiego Najlepszego! Tanti auguri! All the best wishes! Всего наилучшего!
W tym wyjątkowym dla wszystkich kibiców Łukasza Żygadło dni, jak i dla samego zawodnika, kierujemy jak najlepsze życzenią, wszelkich szczęśliwości...
Rozpoczęcie sezonu Trentino Volley
Ekipa z Trydnetu za niespełna cztery tygodnie rozpocznie przygotowania do nowego sezonu. Dokładnie 25 sierpnia w Pala Trento na pierwszym treningu spotkają się nowi zawodnicy, wsród nich znajdzie się rozgrywający - Łukasz Żygadło.
Skład Trentino Volley na sezon 2014/2015
W trakcie trwającego w Bolonii Volley Mercato, ogłoszono jakie drużyny i w jakich składach wystąpią w nadchodzącym sezonie 2014/2015. Wśród zaprezentowanych ekip znalazło się także Trentino Volley, nowy pracodawca Łukasza Żygadło.
Strona 1 z 41 1 2 3 4 > >>
Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 121
Najnowszy Użytkownik: gambi
DLA KIBICÓWOdwiedź !Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.


Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie